Znicze z dedykacją – wyjątkowe upamiętnienie bliskich

Znicze z dedykacją – wyjątkowe upamiętnienie bliskich

Pamięć o bliskich, którzy odeszli, można okazywać na wiele sposobów. Dbanie o ich groby to jedno, ale czasem bardzo chcemy wyrazić nasze uczucia poprzez starannie dobrane ozdoby pomnika. Znicze z grawerem i personalizowane podstawki to wyjątkowa dekoracja grobu i jednocześnie wyraz tego, jak bliska naszemu sercu była osoba, której już nie ma wśród nas. Przygotowaliśmy kilka propozycji na personalizowane ozdoby na grób. Zobacz nasze pomysły!

Znicz z dedykacją – okaż pamięć

Liczne znicze z dedykacją i inne tego rodzaju dekoracje na grób znajdziesz na Wspomnienie.net. Szeroki wybór pozwoli Ci dobrać idealnie pasujący wzór i tekst dedykacji. Znicz z grawerem dostępny jest w kilku wersjach. Możesz zdecydować się na daszek i podstawkę znicza w kolorze białym, czarnym lub grafitowym. Wykonany na gładkim szkle grawer wyróżnia się niezwykłą trwałością. Niestraszne mu zmieniające się pory roku. Znicze z grawerem będą jedyne w swoim rodzaju, a grób będzie prezentował się dzięki nim nowocześnie.

Podstawka pod znicze – personalizowana ozdoba na nagrobek

Dużą popularnością cieszą się podstawki pod znicze z dedykacją wykonane z odpowiednio grubej pleksi. To dodatek, który nadaje zniczowi wyjątkowości i doskonały sposób, by wyrazić to, co chcielibyśmy powiedzieć zmarłej osobie. Podstawka pod znicze może być ozdobiona krótką dedykacją, wierszem lub wyznaniem naszej tęsknoty i miłości. Istnieje możliwość wyboru transparentnej podstawki oraz czarnej i białej. Dostępne są również różne kształty, więc z pewnością uda się wybrać produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom. 

Podstawki pod znicze – różne kształty

Podstawki pod znicze w kształcie serca najlepiej sprawdzą się na grób ukochanej osoby. Ten symbol od razu przywodzi na myśl ogromne uczucie i silne przywiązanie. Podstawka pod znicze może także przybrać kształt krzyża. Do wyboru są te ze świętym znakiem z pleksi oraz nieco prostsze, z wyciętym konturem tego symbolu. Jeśli zależy Ci na jak największej prostocie dekoracji, najlepszym wyborem będzie podstawka pod znicz w kształcie prostokąta. Personalizowany akcent ozdobi grób w wielkim stylu.

Podstawka pod znicz ze zdjęciem

Mijające lata sprawiają, że niezależnie od nas, dokładny obraz zmarłej osoby  zaczyna się nieco rozmywać. Jednocześnie coraz częściej rezygnuje z fotografii na nagrobku. Rozwiązaniem, które można nazwać w tej kwestii kompromisem, jest podstawka pod znicz ze zdjęciem. Wówczas możemy umieścić na niej dowolną fotografię danej osoby. Zastanów się, jaką chcesz ją pamiętać. Umieszczona pod jej wizerunkiem dedykacja nabierze jeszcze większego znaczenia dla każdego, kto zatrzyma na niej wzrok.

Lampion i podstawka z nadrukiem

Możesz także postawić na lampion wraz z podstawką z nadrukiem. Wybierz dekorację w kolorze białym, czarnym lub ich kontrastujące zestawienie. Weź pod uwagę kolor płyty nagrobnej. Niech wszystko razem świetnie się komponuje. Wyraź swoją tęsknotę w wyjątkowy sposób.