Pamiątki ślubne dla młodej pary – pomysły i propozycje

Pamiątki ślubne dla młodej pary – pomysły i propozycje

Pamiątki ślubne dla młodej pary, prezenty, jakimi chcemy obdarować naszych bliskich – znajomych rodzinę to częsty dylemat dla wielu osób. Z jednej strony zależy nam często na czymś, co będzie się wyróżniać i sprawiać wiele radości z drugiej zaś strony perspektywa użytkowości naszego prezentu może brać górę. Popularną formą prezentu w ostatnich latach, na którą decyduje się wielu zaproszonych gości to obrazy ślubne. Srebrny obraz na ślub z jednej strony będzie pełnił wspaniałą pamiątkę, z drugiej zaś może zdobić ścianę w nowym mieszkaniu pary młodej

Prezenty dla młodej pary – dylemat, nad którym zastanawia się wielu gości wybierających się na ślub

Kiedy tylko zaczyna się okres wiosenno-wakacyjny przychodzi także czas ślubów i imprez weselnych. To właśnie w ciepłe, letnie miesiące ludzie postanawiają się pobrać i uczcić to wydarzenie, zapraszając na nie bliskich i znajomych. Idąc na ślub wielu gości zastanawia się na jaki prezent postawić. Tutaj opcji jest wiele, ale większość osób najczęściej decyduje się podarować młodej parze kopertę z pieniędzmi. Jest to uniwersalna opcja, dzięki której młodzi mogą zakupić to, co będzie im potrzebne na nowej drodze życia. Natomiast wciąż wielu gości decyduje się na bardziej spersonalizowany prezent, dzięki któremu para młoda zapamięta to szczególne wydarzenie w ich życiu na długo.

Obraz portretowy jako forma prezentu dla młodej pary – to doskonały pomysł na nietuzinkowy podarunek

Ciekawą opcją prezentową są obrazy ślubne. Tego rodzaju podarunek będzie wspaniałą ozdobą we wspólnym mieszkaniu. Srebrny obraz na ślub, oprawiony w estetyczną ramę zawiśnie na którejś ze ścian młodej pary. Jak wykonać taki obraz śluby? Przede wszystkim musimy znaleźć dobrego malarza – portrecistę, który wykona dla nas takie zlecenie. Jeśli mamy wśród naszych bliskich, znajomych kogoś, kto korzystał z takich właśnie usług w przeszłości, zadanie będzie ułatwione. Jeśli jednak nie, wówczas w sieci możemy znaleźć wiele osób, które zajmują się tworzeniem takich portretów. Konieczne będzie jednak dostarczenie dobrego zdjęcia pary, na podstawie którego powstanie gotowy portret.

Gdzie warto szukać artystów, którzy stworzą nasz prezent ślubny – na co warto zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Zanim podejmiemy decyzję o tym, jakiego portrecistę wybrać, warto wcześniej sporządzić odpowiedni research, dzięki któremu będziemy mogli przejrzeć portfolio różnych artystów i wybrać takiego, którego sposób wykonywania portretów może nam najbardziej odpowiadać pod względem estetycznym. Możemy zdecydować się na zwykły portret lub jego pewien rodzaj wariacji w postaci karykatury i innych wariacji tego rodzaju. Tak przygotowany obraz, oprawiony w estetyczne ramy będzie wspaniałym prezentem dla młodej pary. Unikatowe prezenty, które zapadają w pamięć i stanowią swoistą pamiątkę na długie lata są bardzo cenne. Dzięki nim zarówno goście odwiedzający mieszkanie przyszłego małżeństwa, jak i para, spoglądając na wyjątkowy obraz, będą mogli przypomnieć sobie ten szczególny dzień w życiu.